• Anasayfa
  • Film
  • 2022 Vizyona Girecek Filmler 24 Film - 9kuyruk

2022 Vizyona Girecek Filmler 24 Film - 9kuyruk

2022 vizyona girecek filmler. 2022 Vizyona Girmesi En Çok Beklenen 24 Film. Batman, Avatar 2, Doctor Strange in the Multiverse of Madness ve yeni film
9kuyruk.com
1254
.
9kuyruk.com
02 Mayıs 2022 23:54
.
Film
.
Yazar: 9k
2022 Vizyona Girecek Filmler 24 Film - 9kuyruk

2022'nin En Çok Beklenen 24 Filmi:


Rumble 2022 (Canavarlar Ligi)Vizyon Tarihi: 29 Ocak 2021


Canavar güreşinin dünya çapında bir spor, canavarların da süper star sporcular olduğu bir dünyada genç Winnie, sevimli bir canavara, şampiyonluk yolunda koçluk yaparak babasının izinden gitmeye çalışır.


Fantastic Beasts and the Secrets of Dumbledore (Fantastik Canavarlar: Dumbledore'un Sırları)Vizyon Tarihi: 15 Nisan 2022


Profesör Albus Dumbledore güçlü karanlık büyücü Gellert Grinndewald’ın büyücüler dünyasının kontrolünü ele geçirmek üzere harekete geçtiğini biliyordur. Onu tek başına alt edemeyeceğinin farkında olan Dumbledore, sihirli yaratıklar uzmanı Newt Scamander’ın desteğine ihtiyaç duyar. Oldukça tehlikeli bir görev için Scamannder’dan cesur ekibine liderlik etmesini ister. Bu görevde eski ve yeni pek çok yaratıkla karşılaşmalarının yanı sıra, Grindewald’ın git gide büyüyen müritleriyle de mücadele etmek zorundadırlar.Grindewald ile olan Kan Paktı sebebiyle bizzat onunla savaşamayan Dumbledore’un daha ne kadar kenarda kalacağını ise zaman gösterecektir.


MoonfallVizyon Tarihi: 04 Şubat 2022


Moonfall, ayın yörüngeden çıkıp, dünyaya doğru yaklaşması karşısında insanların yaşadıklarını konu ediyor.


Lost City of D (Kayıp Şehir)Vizyon Tarihi: 25 Mart 2022


Kayıp Şehir, yazdığı romanda yarattığı kurgusal şehrin gerçekten var olduğunu keşfeden bir yazarın hikayesini konu ediyor. Yazar, şehri bulmak için kendisini tehlikeli bir yolculuğun içinde bulur.


Deep Water


deep water movie 2022


Vizyon Tarihi: Belirsiz


Deep Water, mutsuz bir evlilğe sahip bir çiftin hayatına odaklanıyor. Vic ve Melinda Van Allen, evliliklerinde sorun yaşayan bir çiftir. Uzun süredir yaşadıkları sıkıntı, aralarında sevginin de giderek azalmasına neden olur. Evliliklerini sonlandırmak istemeyen çift, birbirlerinin başkaları ile görüşmelerine izin vererek boşanmaktan kaçınmaya çalışır. Ancak Melinda'nın görüştüğü kişilerin tek tek ortadan kaybolması, Vic'in baş şüpheliler arasında yer almasına neden olur.


Jurassic World: Hâkimiyet | Jurassic World: Dominion | Jurassic World 3Vizyon Tarihi: 10 Haziran 2022


2015 yapımı Jurassic World filminin üçüncü devam halkası olan yapımın yönetmen koltuğunda Colin Trevorrow oturuyor.


Minyonlar 2: Gru'nun Yükselişi | Minions: The Rise of GruVizyon Tarihi: 1 Temmuz 2022


Despicable Me serisiyle popüler kültürde yer edinen Minyonlar'ın ikinci filmi Minions: The Rise of Gru, 70'li yıllarda tarihin en büyük kötülerinden biri olma hayali kuran genç Gru ile yolları kesişen Minyonlar'ın, kötülükleriyle nam salan Vicious 6 ekibine girmeye çalışan Gru'ya yardım etmelerini konu ediniyor.


Hocus Pocus 2


hocus pocus 2 - 2022


Vizyon Tarihi: Belirsiz


1993 yapımı Hocus Pocus filminin devam halkasıdır.


MorbiusVizyon Tarihi: 28 Ocak 2022


Morbius, çizgi romanlarda Spider-Man evrenin karakterlerinden biri olan ve muzdarip olduğu kan hastalığına deva bulmaya çalışırken insanüstü-yarı vampir bir varlığa dönüşen bilim insanı Dr. Michael Morbius'un hikâyesini anlatıyor.


Black AdamVizyon Tarihi: 29 Temmuz 2022


UnchartedVizyon Tarihi: 18 Şubat 2022


Film, Nathan Drake'in, yani ana karakterin gençliğini konu alacak.


The NorthmanVizyon Tarihi: 1 Nisan 2022


The Northman, 10. yüzyıl İzlanda'sında geçen bir Viking intikam destanını konu ediyor.


Nope 2022


nope-2022


Vizyon Tarihi: Belirsiz


Black Panther 2: Wakanda ForeverVizyon Tarihi: 11 Kasım 2022


Black Panther'de babasının ölümünden sonra Wakanda Kralı olan T'Challa'nın, Wakanda ve bütün dünyanın geleceğini tehlikeye atan zorlu bir savaşa katılması ve düşmanlarını yenmek, halkının güvenliğini ve yaşam biçimini korumak için verdiği mücadele konu ediliyordu.


Aquaman and the Lost Kingdom (Aquaman ve Kayıp Krallık)Vizyon Tarihi: 16 Aralık 2022


Aquaman'in 2. devam filmi olan yapımın başrolünü ilk filmde olduğu gibi Jason Momoa üstleniyor. 


John Wick 4Vizyon Tarihi: 24 Mart 2023'e ertelendi


The FlashVizyon Tarihi: 4 Kasım 2022


Bir bilim insanı olan Barry Allen, laboratuvarında çalıştığı sırada beklenmedik bir olayla karşı karşıya kalır. Fırtınalı bir gecede düşen yıldırım, Allen'ın kimyasallarını, kendisini ve malzemelerini korkunç bir şekilde çarpar. Barry tam bu esnada kimsenin hayal dahi edemeyeceği süper güçler kazanır. Artık inanılmaz hızlı bir şekilde hareket edebilmektedir. Kendi şehri olan Central City'nin suçlularının karşısında durabilecek bir süper kahramanı vardır.


Mission Impossible 7: Last Hunt (Görevimiz Tehlike 7 - 2022)Vizyon Tarihi: 30 Eylül 2022


Görevimiz Tehlike serisinin devam filmi. Filmde Tom Cruise'un yanı sıra Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Simon Pegg gibi ünlü isimler de bulunuyor. Yönetmen koltuğunda ise önceki filmlerden tanıdığımız Christopher McQuarrie oturuyor.


VortexVizyon Tarihi: 6 Mayıs 2022


Vortex, yaşlı bir çiftin son günlerini konu ediyor.


Turning RedVizyon Tarihi: 11 Mart 2022


Her utandığında kırmızı bir pandaya dönüşen kızın hikayesini anlatan bir film.


The King's Man: BaşlangıçVizyon Tarihi: 7 Ocak 2022


King's Man Organizasyonunun kuluşunu anlatan bir film. Kingsman serisinin spin-off filmi olan "The King's Man"de tarihin en kötü tiranları ve suçlu zihinleri milyonlarca kişinin yok olabileceği bir savaş planlamak için bir araya gelir. Bir adam ise onları durdurmak için zamana karşı yarışmalıdır.


Don't Worry DarlingVizyon Tarihi: 23 Eylül 2022


Darling, mükemmel bir hayat yaşarken rahatsız edici bir gerçeklerin ortaya çıkmasıyla hayatı bambaşka bir hal alan bir ev hanımına odaklanıyor.


Ant-Man and Wasp QuantuManiaVizyon Tarihi: 28 Temmuz 2023'e ertelendi.


Marvel aleminin sevilen süper kahramanlarından biri olan Ant-Man'in üçüncü devam halkası olan film.


Disappointment Blvd.


disappointment blvd


Vizyon Tarihi: Belirsiz


Disappointment Blvd, tüm zamanların en başarılı girişimcilerinden birinin hayatına odaklanıyor.

Yorumlar (0)
İlginizi Çekebilir
Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev