• Anasayfa
  • Oyun
  • Balmond Kahramanının Hikayesi - Mobile Legends: Bang Bang

Balmond Kahramanının Hikayesi - Mobile Legends: Bang Bang

Balmond kahramanının hikayesi Mobile Legends: Bang Bang Her savaşla güçlenen Balmond, Ork kabilesinin en güçlü savaşçısı oldu. Balmond, babası ve Ork Klanları..
9kuyruk.com
2146
.
9kuyruk.com
22 Kasım 2021 17:38
.
Oyun
.
Yazar: 9kuyruk
Balmond Kahramanının Hikayesi - Mobile Legends: Bang Bang

Şafak Vadisi'nde, Büyülü Orman'dan Çukur Çatlağı'na kadar hükmeden Kan İblisleri, asıl soylarının yetilerini ve olağanüstü zekalarını Orkları köleleştirmek için kullandılar ve bu da barbarlıklarının sembolü haline geldi. Kan İblisleri, orkları sadece köleleri olarak görüyorlardı. Kendilerine yiyecek bulmanın yanı sıra, köle orklar, sahipleri için çok kıymetli bir nimeti avlamakla görevliydiler: Ay Elflerini.

Orklar 30 yıllık kölelikleri boyunca çok zahmetler çektiler ve ulu ataları olan Crazed Savage, köleliklerinin erkenden son bulmasını umuyordu. Orklar, geçmişte Kan İblisleri'nin egemenliğine karşı ayaklanmalar organize etmişlerdi: fakat her seferi ölüm ve yıkımla sonuçlanmıştı. Balmond'a doğum yaptığı sırada eşinin öldüğü acı haberini, böyle isyanlardan biri esnasında almıştı isyanın lideri. Balmond, babası ve Ork Klanları tarafından yetiştirildi. Çocukluğundaki şartlar, onun vahşi mizaçlı ve savaş tutkunu olarak yetişmesine sebep olmuştu. Ay Elfleri'ne ve insanlara karşı olan bütün savaşlardan zaferle ayrıldı ve herkes babasının mirasını devralan Ork ordusuna komutanlık yapmasını bekliyordu.

Her savaşla güçlenen Balmond, Ork kabilesinin en güçlü savaşçısı oldu. Yıllar sonra, babası yaşlanıp ahir ömrüne yaklaştığı bir demde, Balmond'a annesinin trajik ölümünü anlattı. Bu hikaye Kan İblisleri'nin elindeki köle halkını özgürlüğe kavuşturmak için daha kararlı olmasına sebep oldu. Balmond, Kan İblislerinin ana kampına yapılacak bir gece saldırısında Orklar'a önderlik etti. Kan İblisleri'nin lideri Alice'i yenmeyi ve bu sayede aralarındaki kölelik anlaşmasını bozmayı ummuştu. Kan İblisleri, ne yazık ki, Balmond'un tahmin ettiğinden daha güçlü çıktılar. Balmond, bir çaresizlik anında, Kan İblislerinden birinin kanını emip onun özel güçlerini edinmeyi düşündü. Kalan az sayıdaki Ork da aynı şeyi yaptı ve Kan İblisleri'nin gücü kendi güçleriyle birleştiği için daha da güçlendiler. Artık güçlenmiş halde kanlı baltasını sallayan Balmond, önündeki bütün Kan İblislerini katletti. Alice de onun artık normal bir ork olmadığını ve kanlı baltalı ork olarak ünlenecek olan bir melez olduğunu biliyordu. Baltası, her an vuruşa hazır bir şekilde havada olan Balmond, Alice'e doğru yaklaşırken, Alice de dudak büküp alaylı şekilde gülümsüyordu. Kafasını vücudundan ayırmaya niyetlendiği bir sırada bile Alice'te zerre korku yoktu. Balta tam Alice'in kafatasını uçurmak üzereyken gizemli bir güç tarafından durduruldu. O anda Kan İblislerinin gücümü edinen Alice'in kontrolüne bir kez daha girmiş olduğunu anladı. Tam halkını kölelikten özgürlüğe ulaştırmanın eşeğindeyken, özgürlük tutkusu yine bastırıldı.

Bugün bile bu olaylar Balmond'un kalbine ağır bir yük oluyordu. Hiç bir zaman Mutant Ork olma niyetinde olmamıştı fakat Alice'in kontrolünden kurtulamıyordu. Kan iblisleri iki ırkın güçleriyle özel bir güce sahip olmuşlardı. Kan iblisleri onu her çağırdığında, onu bağlayan anlaşmayı onurlandırmak mecburiyetindeydi. Kalan zamanlarında dinleniyor, ta ki davası için mücadele etmekten aciz, çağrılarının duyulacağı ve Kanlı Baltasının hükmünün zirvesine çıkacağı zamana kadar...

Yorumlar (0)
İlginizi Çekebilir
Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev