• Anasayfa
  • Oyun
  • Franco Kahramanının Hikayesi - Mobile Legends: Bang Bang

Franco Kahramanının Hikayesi - Mobile Legends: Bang Bang

Franco kahramanının hikayesi Mobile Legends: Bang Bang Franco ve yoldaşları, Bane'in yönetimine karşı çıkmak e denizlere barış getirmek için bir araya geldi.
9kuyruk.com
2562
.
9kuyruk.com
22 Kasım 2021 17:40
.
Oyun
.
Yazar: 9kuyruk
Franco Kahramanının Hikayesi - Mobile Legends: Bang Bang

Franco'nun evi, Kuzey Diyarı'nın ötesindeki sonsuza dek donmuş denizlerdedir. Bu buz ve kar kıtası, deniz insanlarının kendilerine bir hayat kurduğu yerdir. Ancak Kaplan Bane'nin çıkagelmesi, eskiden barışçıl olan hayatlarını mahvetmiştir. Franco ve yoldaşları, Bane'in yönetimine karşı çıkmak ve denizlere barış getirmek için bir araya geldi.


Önceki Hikayesi:


Franco'nun yurdu, Nost Gal adasının ötesinde sonsuza dek donmuş bir halde kalacak olan denizlerdedir. Buz ve kardan oluşan bu kıtada insanlar kendilerine has bir hayat kurmuşlardır. Kaptan Bane'nin doğumuyla barış içindeki hayatların düzeni de bozuldu. Franco ve yoldaşları, barışı denizlere tekrar getirmek için Bane'nin hükmüne karşı toplandılar.

Yorumlar (0)
İlginizi Çekebilir
Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev