Huawei Watch GT 3 Pro Fiyatı ve Özellikleri

Huawei Watch GT 3 Pro Tanıtıldı. Huawei Watch GT 3 Pro Fiyatı ve Özellikleri. GT 3 Pro'nun 2 farklı sürümü Titanium ve Ceramic olarak isimlendiriliyor.
9kuyruk.com
798
.
9kuyruk.com
18 Nisan 2022 19:49
.
Teknoloji
.
Yazar: 9 kuyruk
Huawei Watch GT 3 Pro Fiyatı ve Özellikleri

Titanium versiyonda 1.43 inç AMOLED ekran yer alırken Ceramic versiyonda ise 1.32 inç boyutundaki bir ekran bulunuyor. Öte yandan; Titanium versiyonun 14 gün, Ceramic versiyonun 7 güne kadar tek şarj ile kullanım imkanı sunduğunu belirtelim.


Karşınızda Huawei Watch GT 3 Pro


Sahip olduğu IP68 sertifikası ile su ve toza karşı dayanıklılık sunan Huawei Watch GT 3 Pro, sağlık ve spor için bir dizi özellik sunuyor. Bu özellikler EKG, vücut sıcaklığı ölçümü, 7/24 kalp atış hızı izleme, uyku takibi ve 100'den fazla egzersiz modu olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcıların koşu geçmişlerini kaydeden akıllı saat, kullanıcıya özgü koşu programları da oluşturabiliyor. Türkiye'de pek yaygın olmasa da golf tutkunları için dikkat çekici bir özellik de var. Huawei Watch GT 3 Pro, 300'den fazla golf sahasının haritasını kendi belleğinde tutuyor.


GPS, Beidou, GLONASS, Galileo ve QZSS gibi destekler sayesinde navigasyon açısından gayet yeterli olan Huawei Watch GT 3 Pro, dahili hoparlörü, mikrofonu, NFC ve kablosuz şarj desteği ile de dikkat çekiyor. HarmonyOS 2 işletim sistemiyle çalışan akıllı saatin Huawei akıllı telefonların yanı sıra Android 6 ve üzeri ile iOS 9 ve üzeri işletim sistemlerine destek verdiğini de belirtelim. Yani bu akıllı saati bir iPhone ya da Samsung telefonla da kullanabileceksiniz. Ancak HarmonyOS 2 ile iOS veya Android'in nasıl bir uyum içerisinde olduğu şu an net değil.


Huawei Watch GT 3 Pro fiyatı


Huawei Watch GT 3 Pro fiyatı ve Özellikleri


Huawei tarafından yapılan açıklamalara göre Watch GT 3 Pro'nun Ceramic versiyonu, 353 euro karşılığında satın alınabilecek. Daha büyük ekran ve 14 güne kadar kullanım imkanı sunan Titanium versiyon içinse 505 euro ödeme yapılması gerekecek. Huawei Türkiye'nin internet sitesine baktığımızda, Huawei Watch GT 3 Pro'nun listelenmeye başladığını ancak fiyat bilgisinin şimdilik paylaşılmadığını görüyoruz. Ancak geçmişte piyasaya sürülen Huawei Watch GT 3'ün fiyatının 4.499 TL karşılığında satıldığını belirtelim. Yeni saatin fiyatı, bundan çok daha yüksek olacaktır...

Yorumlar (0)
İlginizi Çekebilir
Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev