• Anasayfa
  • Oyun
  • Jawhead Kahramanının Hikayesi - Mobile Legends: Bang Bang

Jawhead Kahramanının Hikayesi - Mobile Legends: Bang Bang

Jawhead kahramanının hikayesi Mobile Legends: Bang Bang. Profesör Henry ve karısı, SMART-01 adlı gizli araştırmayı bitirdiklerinde hayatları tamamen değişmişti.
9kuyruk.com
2074
.
9kuyruk.com
22 Kasım 2021 18:04
.
Oyun
.
Yazar: 9kuyruk
Jawhead Kahramanının Hikayesi - Mobile Legends: Bang Bang

Gizli örgütler, Şafak Vadisinin tarihinde hep var olagelmişlerdir. Kimse bu örgütlerin gerçek amaçlarını bilmiyordu ancak şu kesin ki her kriz olduğunda gölgelerden birileri çıkıyor ve dünyaya tekrar düzeni getiriyordu.

Profesör Henry ve karısı, devlet kurumlarına ve gizemli, kimliği bilinmeyen müşterilere son teknoloji ürünleri sağlamasıyla tanınan Şafak Konseyi için çalışıyorlardı. Ancak sonuna SMART-01 adlı gizli araştırmayı bitirdiklerinde hayatları tamamen değişmişti. Çünkü bu yeni yarattıkları şey, dünyanın şimdiye kadar gördüğü tüm androidlerden daha zeki ve güçlüydü. Yöneten kişiyle bir kez genetik olarak eşleştikten sonra onun bilinciyle hareket edecek şekilde dizayn edilmişti. Şafak Konseyinin liderleri bu teknolojinin savaş potansiyelini gördüler ve Henry'ye seri üretime geçilmek üzere belirli devlet kurumlarına devredilmesini emrettiler. Henry ve eli bu emri reddetti.

Henry ve eşi Prototip 1'e tüm araştırma verilerini yok etmesini emrettikten sonra gözden kayboldular. Küçük Alice'in bugüne kadar bu olaylarda ilgili hiç bir bilgisi yoktu. Tek bildiği ve ilgilendiği, bu özel robotun onu korumak ve arkadaşlık etmek için yanında olduğuydu. Küçül Alice'i babasının ona bir zamanlar seslendiği gibi tatlım diye çağırıyordu. O da robota teneke kafa diye hitap ediyordu. Ailesinden hatıra kalan tek şey ise nereye giderse gitsin yanında taşıdığı cep saatiydi. Alice, robot arkadaşı ile birlikte ailesinin nerede olduğunu araştırmaya karar verdi.

Yorumlar (0)
İlginizi Çekebilir
Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev