• Anasayfa
  • Oyun
  • Jhin CT'leri, Güçlü Ve Zayıf Yönleri, Tüm Yetenekleri - 9k

Jhin CT'leri, Güçlü Ve Zayıf Yönleri, Tüm Yetenekleri - 9k

Bu içeriğimizde ‘Katil Virtüöz ’ Jhin'in güçlü ve zayıf yönlerini, yeteneklerini ve karşısında güçlü olan karakterleri inceleyeceğiz.
9kuyruk.com
973
.
9kuyruk.com
26 Aralık 2021 00:31
.
Oyun
.
Yazar: 9k
Jhin CT'leri, Güçlü Ve Zayıf Yönleri, Tüm Yetenekleri - 9k

Bu rehberde sizlere Katil Virtüöz Jhin’in ct’leri, güçlü ve zayıf yönleri, tüm yetenekleri detaylıca inceledik.


Counter’lamak (CT) Ne Demek?


Counter ingilizce bir kelimedir. Türkçe olarak “karşı, zıt, ters” anlamlarına gelmektedir. Leauge of Legends’ta ise oyun içerisinde Jhin CT‘leyen yani Jhin’in yeteneklerinden kolayca kurtulabilen, yeteneklerini atmamasını sağlayan anlamına gelmektedir. 


Jhin'in tüm yetenekleri:


Pasif – Suflör: Suflör silahı, olağanüstü hasarlar vermek için tasarlanmıştır. Jhin’in dört mermisi vardır ve sabir bir hızla atış yapar. 4 mermisini harcadıktan sonra silahını yeninden doldurmazsa düz vuruş yapamaz. Jhin’in dördüncü vuruşu kritik vuruş yapmasını ve ilave infaz hasarı vermesini sağlar. 
Q – İlham Ateşi: Jhin, rakibine büyülü bir fiişek atar. En fazla 4 rakibe sekebilen bu fişeğin hedefleri öldürerek gitmesi durumunda verdiği hasar da artar. 
W – Trajedi: Jhin bastonu ile yüksek menzilli bir atış yapabilir. Minyon ve canavarları delip geçebilen bu fişek ilk şampiyonda durur. Jhin, kendisinin veya takım arkadaşının yaptığı bir saldırıyla rakibin üzerinde bir işaret bırakır. Uzaklardan Trajedi ile rakibini yerine sabitleyebilir.
E – Esaret Çiçeği: Jhin, görünmez, geç patlayan ve rakiplerini içindeyken yavaşlatan bir tuzak (Nülfüer kapanı) bırakır. Bu tuzağın keskin taçyaprakları saçarak patlar ve büyü hasarı verir.
R – Son Perde: Jhin, Suflör'ü omuzdan ateşlenen bir mega topa dönüştürebilir. Suflör bu sayede menzili çok uzak olan 4 adet mermi atabilme yeteneğine kavuşur ve Jhin, çok uzak bir mesafeye dört adet güçlü mermiler fırlatır. Dördüncü mermi yine kritik hasar vurabilir.


Jhin’e Karşı Güçlü Olan Herolar:


Lucian, Jinx, Vayne, Miss Fortune, Draven, Varus


Jhin’e Karşı Güçsüz Olan Şampiyonlar:


Kalista, Aphelios, Xayah, Sivir, Senna, Ezrael


Uyumlu Oldukları:


jhin sampiyonu ct


Jhin Şampiyonunun Hikayesi:


Jhin cinayetin sanat olduğuna inanan, titiz mi titiz, cani bir psikopat. Bir zamanlar Ionia hapishanelerinde çürürken bir anda Ionia'yı yöneten meclisteki karanlık odaklar tarafından serbest bırakılan bu seri katil, şimdilerde kendisini serbest bırakan entrikacılar için suikastlar düzenliyor. Silahına adeta bir fırça gözüyle bakan Jhin, ortaya çıkardığı sanatsal vahşet eserleriyle hem kurbanlarının hem de bu eserleri görenlerin yüreklerine korku salıyor. Tüyler ürperten tiyatrosunu sergilemekten vahşi bir zevk alan Jhin, gelmiş geçmiş en güçlü mesajı vermek için ideal bir tetikçi. Bu mesaj ne mi? Dehşet elbette.

Yorumlar (0)
İlginizi Çekebilir
Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev