• Anasayfa
  • Film
  • John Wick 4 Geliyor: İşte Vizyon Tarihi, Oyuncuları ve Konusu

John Wick 4 Geliyor: İşte Vizyon Tarihi, Oyuncuları ve Konusu

John Wick 4 vizyon tarihi, oyuncuları ve konusu: John Wick: 3 - Parabellum'un devamı niteliğinde olacak filmin vizyon tarihi, konusu ve oyuncuları merak konusu.
9kuyruk.com
696
.
9kuyruk.com
04 Haziran 2022 19:18
.
Film
.
Yazar: 9 kuyruk
John Wick 4 Geliyor: İşte Vizyon Tarihi, Oyuncuları ve Konusu

John Wick, 4. filmi ile dönüyor


ohn Wick 4. Filmi ile geri dönüyor. Yönetmen koltuğunda eski dublör Chad Stahelski oturuyor. Ayrıca ikinci ve üçüncü John Wick filmlerini yöneten Chad Stahelski, ilk John Wick filmini David Leitch ile yönetmişti.


John Wick 4 senaryosu, Shay Hatten ve Michael Finch tarafından yazıldı. Shay Hatten, Zach Scheider'in Army of the Dead ve Army of Thieves'in senaryo yazarlığını üstlenmişti. Michael Finch'in çalışmaları arasında Predators, American Assassin ve The November Man yer alıyor. Özellikle, bu, daha önce film üzerinde çalışmasının istenmediğini açıklayan asıl senarist Derek Kolstad'ın katkısı olmayan ilk John Wick filmi olacak.


John Wick 4 konusu:


John Wick 4, hikayeyi üçüncü filmin sonunda yaşanan şok edici olaylardan sonra devam edecek. Wick, sonuç olarak Continental'in yöneticisi olarak rolünü yeniden kazanabilen Winston tarafından vurulmuştu ve bize yansıtılan sahneye göre ölüme terk edilmişti. Ancak Wick hayatta kalmış olmalı ki korkulan yeraltı otoritesi High Table'ı, potansiyel olarak Bowery King'in yardımıyla devirmeyi planlıyor olmalı.


Bunun ötesinde filmin konusu hakkında fazla bir şey bilmesek de, Reeves geçtiğimiz günlerde açılış sekansının çölde geçeceğini açıkladı. Collider'a "John Wick at üzerinde çöle geri döndü. Umarım dört nala koşabilirim." dedi. Ayrıca Stahelski, IndieWire'a filmin mutlu bir sonla bitmeyeceğini söyledi ve "Gidecek hiçbir yeri yok" dedi. Stahelski "Dürüst olmak gerekirse, şu anda sana meydan okuyorum, işte sana bir soru: Bunu nasıl bitirmemi istiyorsun? Sence o lanet olası gün batımına gidecek mi? 300 lanet olası insanı öldürüp çekip gidecek, bütün bunlardan sonra her şey yolunda mı? Hayatının geri kalanında becermesi an meselesi." diye ekledi.


John Wick 4 oyuncu kadrosu:


John Wick 4 Geliyor: İşte Vizyon Tarihi, Oyuncuları ve Konusu


John Wick 4’e kemik kadronun yanı sıra yeni karakterlerle birlikte yeni isimler ekleniyor. Karakterler için henüz kesin bir şey söylemek güç ancak isimler belli. Ip Man’den tanıdığımız Donnie YenEternals ve It’den aşina olduğumuz Bill Skatsgard’ın yanı sıra, Army of the Dead, Westworld gibi yapımlarda yer almış Hiroyuki Sanada’da kadroya dahil. Doctor Strange’den bildiğimiz Scott Adkins’de John Wick 4’te göreceğimiz isimler arasında. Ayrıca Rina SawayamaShamier Anderson ve Ragnorak’tan Clancy Brown’da beyaz perdede bize eşlik edecek.


John Wick 4 fragman ve vizyon tarihi:


John Wick 4 Geliyor: İşte Vizyon Tarihi, Oyuncuları ve Konusu


John Wick Chapter 4'ün prodüksiyonu geçtiğimiz Kasım ayında tamamlandı, bu yüzden şaşırtıcı olmayan bir şekilde henüz filmden herhangi bir resmi görüntü veya görüntü görmedik. Ancak, filmin başlığının John Wick 4: Hagakure olabileceğini düşündüren bir fotoğraf da dahil olmak üzere bazı set fotoğrafları sızdırıldı. Yayınlanan tek fotoğraf yukarıda bulunan tanıtım fotoğrafı. Filmin vizyon tarihi ise 24 Mart 2023 olarak belirlenmiş.

Yorumlar (0)
İlginizi Çekebilir
Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev