• Anasayfa
  • Oyun
  • Khufra Kahramanının Hikayesi - Mobile Legends: Bang Bang

Khufra Kahramanının Hikayesi - Mobile Legends: Bang Bang

Khufra kahramanının hikayesi Mobile Legends: Bang Bang. Khufra Estrola'yı bulmaya ve asırlık dileği olan Şafak Vadisini ele geçirmeye yemin etti.
9kuyruk.com
2572
.
9kuyruk.com
22 Kasım 2021 18:07
.
Oyun
.
Yazar: 9kuyruk
Khufra Kahramanının Hikayesi - Mobile Legends: Bang Bang

Batı Çölü'nün sonunda kumların içerisine gizlenmiş antik bir şehir vardır. Geçen yıllara rağmen, bir boşluk denizinde gururlu ve görkemli duran bu şehri, yıkmaya çök kumlarının gücü yetmedi. Uzmanlara göre bu görkemli şehrin hükümdarı kötü şöhretli Khufra'dan başkası değildi.

Khufra aç gözlü, buzdan daha soğuk bir karakterde ve sınırsız güç için çok hırslı olan biriydi. Kendisini tatmin etmek için Arnak ordusuna önderlik etmiş, şehirleyi yağmalayıp Batı Çölü'nü fethetmeye girişmişti. Khufra yorulmaksızın etki alanını genişletti ve devasa bir şekilde büyüttü. Fakat, Monian İmparatorluğu'nun ele geçirilmesi zor bir düşman olduğunu anlayacaktı.

Khufra bu yüzden daha fazla güç elde etmek istedi. Kendisine yardım etmesi için Şafak Vadisinin en ünlü astrologunun izini sürdü. Astrolog, onun haince hedeflerinin farkındaydı ve bu yüzden yardım etmeyi reddetti, ancak canından da oldu. Sadece genç Estrola, Khufra'ya derinden tutuldu ve sonra sevgili oldular. Khufra'nın cüretkarlığı Estrola'yı bir iç çatışma ve sevgi karmaşasına sürükledi. Estrola, Khufra'yı yavaş yaval derinden sevmeye ve Khufra'ya yönetiminde yardım etmeye başladı. Zamanla Estrola, sihirli yeteneklerini kullanarak Khufra'ya daha önce hiç görülmemiş büyülü güçler kazandırdı. Bununla birlikte, Khufra daha da acımasız olup daha fazla güç istedi. Khufra'nın fethi Batı Çölü ile sınırlı kalmadı, Şafak Vadisinin tamamını fethetmeye girişti. Aşkının kendisine zarar verdiğini gören Estrola, Khufra'yı halkın nefretinden kurtarmaya karar verdi.

Bütün bunlara rağmen, Khufra güçlerini arttırmak için sihir kullanmaya devam etti. Estrola'dan tüm büyüleri kendisine vermesini istedi. Minos İmparatorluğunu tamamen ortadan kaldırmalıydı. Kimse gücünü sorgulayamazdı. Bir gece, Estrola Khufra'nın yanına geldi ve sevgilisini derinden kucakladı. Khufra'yı güçlü bir lanetin altına sokmaya başladı. Khufra, Estrola'nın vereceği nihai gücü bekliyordu. Birden Khufra güçlü bir kuvvet tarafından bastırıldığını hissetti. Kafasını döndürdü ve Estrola'ya baktı. Khufra her ne kadar kurtulmaya çalışmış olsa da Estrola lanetini yapmayı devam ettirdi. Khufra sevgilisinin onu cezalandırmasına inanamadı. Estrola aşkını sonsuz bir uykuya bağlarken aynı zamanda göz yaşlarını tutamıyordu. Sevgilisini antik şehirde kişisel olarak mühürlemeyi seçti ve büyük bir anıt inşa ettirdi. Estrola, Khufra'yı halk hor görmeden önce, güçlü ama acımasız bir kral olarak bilinmesinin daha iyi olduğuna inanıyordu. O andan itibaren, Batı Çölündeki savaş izleri kayboldu.

Ancak, yüzlerce yıl sonra Batı Çölünde felaket bir olay meydana geldi. Bir küreden elde edile bir enerji dalgası, nefret ve öfkeyle dolmuş olan Khufra'yı uykusundan uyandırdı. Dünyaya geri döndüğünde Khufra, sevgilisinin geçmişteki ihanetini kabul edemezdi. Yetenekleri ve arzuları her zamankinden daha da güçlüydü. Estrola'yı bulmaya ve asırlık dileği olan Şafak Vadisini ele geçirmeye yemin etti.

Yorumlar (0)
İlginizi Çekebilir
Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev