• Anasayfa
  • Oyun
  • Olaf CT'leri, Güçlü Ve Zayıf Yönleri, Tüm Yetenekleri - 9k

Olaf CT'leri, Güçlü Ve Zayıf Yönleri, Tüm Yetenekleri - 9k

Bu içeriğimizde ‘Başı Bozuk’ Olaf'ın CT güçlü ve zayıf yönlerini, yeteneklerini ve karşısında güçlü olan karakterleri inceleyeceğiz.
9kuyruk.com
1104
.
9kuyruk.com
31 Aralık 2021 00:57
.
Oyun
.
Yazar: 9k
Olaf CT'leri, Güçlü Ve Zayıf Yönleri, Tüm Yetenekleri - 9k

Bu rehberde sizlere Başı Bozuk Olaf’in ct’leri, güçlü ve zayıf yönleri, tüm yetenekleri detaylıca inceledik.


Olaf'ın tüm yetenekleri:


Pasif / Başıbozuk Hiddeti: Olaf eksik canınna bağlı olarak saldırı hızı kazanır.


Q / Balta Fırlat: Olaf’ın hedef konuma fırlattığı balta, yolda biçtiği rakiplere hasar vererek bu rakiplerin hareket hızını azaltır. Olaf baltasını yerden alırsa bu yeteneğin bekleme süresi 4,5 saniye azalır.


W / Hırçın Saldırı: Olaf’ın saldırı hızı artar; Olaf eksik can değerine bağlı olarak can çalma ve tüm kaynaklardan gelen iyileştirme etkilerinde artış elde eder.


E / Pervasız Vuruş: Olaf öyle bir hışımla saldırır ki; hem hedefe hem kendine gerçek hasar verir ve hedefi yok edip can bedelini geri alır.


R / Ragnarok: Olaf Ragnarok’un öfkesine sahip olur ve aktif süre boyunca zayıflatma etkilerine karşı direnç kazanıp bonus saldırı ve hareket kızı kazanır. Fakat pasif olarak sahip olduğu zırh ve büyü direncini Ragnarok aktifken kaybeder.


Counter’lamak (CT) Ne Demek?


Counter ingilizce bir kelimedir. Türkçe olarak “karşı, zıt, ters” anlamlarına gelmektedir. Leauge of Legends’ta ise oyun içerisinde Olaf CT‘leyen yani Olaf’ın yeteneklerinden kolayca kurtulabilen, yeteneklerini atmamasını sağlayan anlamına gelmektedir. 


Olaf’a CT Karşı Güçlü Olan Herolar:


- Trundle
- Kindred
- Kha'Zix
- Graves
- Fiddlesticks
- Kennen
- Kayle
- Qiyana


Olaf’a CT Karşı Güçsüz Olan Şampiyonlar:


- Trundle
- Nunu
- Vi
- Kindred
- Talon
- İrelia
- Renekton
- Wukong


Uyumlu Oldukları:


- Darius
- Blitzcrank
- Aatrox
- Amumu
- Skarner


Bu rehberde sizlere Başı Bozuk Olaf’in ct’leri, güçlü ve zayıf yönleri, tüm yetenekleri detaylıca inceledik.


Olaf Şampiyonunun Hikayesi:


Durdurulamaz yıkım gücü, baltalı Olaf'ın tek istediği, savaşın ihtişamı içinde can vermek. Freljord'un acımasız Lokfar yarımadasından gelen bu savaşçı, bir keresinde huzur içinde can vereceğine dair bir kehanet aldı. Oysa bu korkaklara göre bir ölüm demekti ve halkının gözünde hakaretti. Hiddetinden güç aldığı ölüm arayışıyla dünyayı köşe bucak dolaştı, sayısız büyük savaşçı katledip nice destansı canavarı helak etti ama ona dur diyebilecek bir rakip bulamadı. Şimdilerde Kışın Pençesi'nin zalim bir fedaisi olarak gelecek savaşlarda kendi sonunu arıyor.

Yorumlar (0)
İlginizi Çekebilir
Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev