• Anasayfa
  • Oyun
  • Riders Republic Oyun İçeriği ve Sistem Gereksinimleri

Riders Republic Oyun İçeriği ve Sistem Gereksinimleri

Riders Republic oyun içeriği ve Sistem gereksinimleri nelerdir? Kayak, snowboard, bisiklet ya da atlayış tulumu ile kuralları koyup bozduğunuz bir açık dünya
9kuyruk.com
1536
.
9kuyruk.com
21 Kasım 2021 00:54
.
Oyun
.
Yazar: 9kuyruk
Riders Republic Oyun İçeriği ve Sistem Gereksinimleri

Rekabet Yarışları ve Havalı Hareket Mücadeleleri: PvP ve solo olarak oynanabilen bu yarışlar ve zorluklar sırasında oyuncular, hız sınırlarını zorlayacak. 


Toplu Başlangıçlar: 50'den fazla oyunculu bu çılgın yarışlarda her şey serbest. Oyuncular çarpışırken, manevra yaparken ve bitiş çizgisine giden yolda savaşırken kör noktalarına dikkat etmeli ve yarış sıralarını korumalı. 


Çok Oyunculu Arenalar: 6’ya 6 PvP eşleşmelerinde haritalara hükmebilirsiniz.


Çevrim İçi Kupalar: En iyi yarışçıların gösteriş yapması ve hava atması için üretildi, böylece liderlik tablosunun zirvesine çıkabilirler. 


Kariyer modu ile yarışçılar, çeşitli spor dallarında kendilerine bir isim yapabilir, liderlik tablosunda zirveye çıkabilir ve çok çeşitli açık hava aksiyon sporları için efsanevi sponsorlarla sözleşme imzalayabilir. Oyuncular, yarışçılarını gelişen, ilerlemeye dayalı ekipmanla özelleştirebilir ve avatarının her yönünü tanımlayabilir. Bir yarışçı ister kayakta uzmanlaşabilir, isterse de iki tekerlek üzerinde giden en hızlı şey olabilir. 


Riders Republic, 60 FPS'de çalışan ve aynı anda 50'den fazla oyuncuyu yeni nesil konsollarda canlı olarak görüntüleyebilen yeni nesil oynanışından yararlanacak.


Devasa çok oyunculu oyun alanına atlayın! Bisikletinizi, kayaklarınızı, snowboardunuzu veya wingsuitinizi alın. Ubisoft'un dağ bisikleti ve snowboard gibi ekstrem doğa sporları yarışı konseptiyle tanıttığı çok oyunculu yarış oyunu Riders Republic, yedi farklı milli parkta sizlere harika bir macera yaşatacak.


Devasa, canlı bir açık dünyada özgürce dolaşırken, her zaman etrafınızdaki diğer oyuncularla sürüş heyecanını yaşayın. Bryce Kanyonu, Yosemite Vadisi, Mammoth Dağı gibi ikonik Amerikan milli parklarına dalın... hepsi sizin için oyun alanına çevrildi!


Açık bir dünyada onlarca oyuncuyu bir araya getirmesi amaçlanan Riders Republic’in sistem gereksinimleri dört başlığa ayrılmış durumda. Minimum sistem gereksinimlerinin yanı sıra aksiyonun ve doğanın tadını 4K çözünürlükte çıkarmak isteyenler için duyurulan bileşenler şöyle:


Minimum Sistem Gereksinimi


- Intel Core i5-4460 ya da AMD Ryzen 5 1400 işlemci


- NVIDIA GeForce GTX 970 ya da AMD Radeon RX 470 ekran kartı


- 8 GB bellek


- 20 GB disk alanı


Önerilen Sistem Gereksinimi


- Intel Core i7-4790 ya da AMD Ryzen 5 1600 işlemci


- NVIDIA GeForce GTX 1060 ya da AMD Radeon RX 570 ekran kartı


- 8 GB bellek


- 20 GB disk alanı


Önerilen (2K) Sistem Gereksinimi


- Intel Core i5-9600K ya da AMD Ryzen 5 3600 işlemci


- NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti ya da AMD Radeon RX 5600 XT ekran kartı


- 16 GB bellek


- 20 GB disk alanı


Önerilen (4K) Sistem Gereksinimi


- Intel Core i7-8700K ya da AMD Ryzen 7 2700X işlemci


- NVIDIA GeForce RTX 2080 Super ya da AMD Radeon RX 5700 XT ekran kartı


- 16 GB bellek


- 20 GB disk alanı

Yorumlar (0)
İlginizi Çekebilir
Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev Umut Alev